Co nas wyróżnia


Firma Private Wealth Consulting Sp. z o.o. działa od stycznia 2003 roku i specjalizuje się w nieodpłatnym doradztwie inwestycyjnym w zakresie funduszy inwestycyjnych. Posiadamy stosowną licencję Komisji Nadzoru Finansowego i działamy według zasad unijnej dyrektywy MiFID.

W tej chwili pomagamy Klientom w zarządzaniu aktywami o wartości kilkuset milionów złotych.

Ze względu na wielkość skali naszego działania oraz zaufanie naszych partnerów jesteśmy w stanie renegocjować dla Klientów opłaty i uzyskiwać wyjątkowo korzystne warunki finansowe.

Nasi doradcy to znakomici eksperci posiadający długoletnie doświadczenie na rynkach finansowych, które zdobywali w najlepszych instytucjach finansowych w kraju i za granicą.

Fundamentalne zasady, którymi się kierujemy, to:


Współpraca z Private Wealth Consulting zapewnia naszym Klientom stałą opiekę profesjonalisty, który ma za zadanie wspierać klienta w efektywnym zarządzaniu jego pieniędzmi oraz osiąganiu krótko i długoterminowych celów finansowych.

Regularne spotkania z doradcą Private Wealth Consulting pozwalają na dostosowanie strategii finansowej do zmieniającej się sytuacji klienta oraz wspierają w osiąganiu wyznaczonych celów na każdym etapie życia.

Etapy życia klientów i ich potrzeby


Cykl

źródło: Private Wealth Consulting na podstawie "piramidy potrzeb" Abrahama Maslowa